Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Organik Erkek Bebek Kıyafetleri 

Dünyadaki en değerli varlıklarımız çocuklarımız, bebeklerimizdir, bu nedenle ürünlerin organik güvenilir olması gerekmektedir. Bebeklerimize en iyi şekilde bakmak bütün ebeveynlerin temel görevidir. Sağlıklı ve doğal bir ortamda yaşamaları, sağlıklı ve doğal beslenmeleri ve uygun şekilde bakılmaları gereklidir. Bebeklerimiz kendi temel ihtiyaçlarını bile karışlayabilecek güçte değillerdir. Bu nedenle her türlü ihtiyaçlarını ebeveynleri üstlenmek zorundadır. Doğumundan itibaren sağlıklı ürünler ile beslenmeli ve giydirilmelidir.

Organik %100 pamuk dan Kız ve erkek bebek kıyafetleri biz büyüklerin kıyafetlerinden oldukça farklı şekilde üretilmektedir. Ciltlerinin büyüklere göre oldukça hassas olmasından dolayı her türlü kumaştan üretilen kıyafetleri kullanamazlar. Bebekler için özel üretilen kumaşlardan yapılan kıyafetleri tercih etmek gerekmektedir. Elbise ve etekler kız bebekler için üretilmişlerdir ve oldukça süslüdürler.  Pembe renk kız çocuklar için özelleştirilmiştir. Kızlar için üretilen tüm kıyafetlerde muhakkak pembe renk kullanılır. Erkek bebek kıyafetleri ise mavi renk ağırlık olarak kullanılır. Erkek bebek kıyafetleri ise pantolonlar ve gömleklerdir. Aksesuar olarak papyon kullanılmaktadır. Kız ve erkek bebek kıyafetleri ter emici özel pamuk kumaşlar kullanılarak üretilmelidir.

Üretirken;

Kumaşlarda kullanılan kimyasallar ve boyalar minik yavrularımız için oldukça zararlıdır ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir bu nedenle özel boyalar kullanılmaktadır. Kıyafetlerin dikim yerlerindeki iplikler bebeklerin cildini tahriş edebileceği için dikiş yerlerine de dikkat edilmelidir. Kıyafetlerin içinde bulunan özel yıkama talimatlarına uyulması gerekmektedir. Bebekler için özel üretilen deterjan ve sabunlarla yıkama yaparak oluşabilecek tahriş ve alerjileri önlemiş olursunuz.

Bebek Ürünlerimizin; 

Ürünlerin hepsi bebeklerin narin cildine uygun olmalıdır. Tahriş etmeyen, terletmeyen ve kanserojen olmayan kumaşlardan %100 organik pamukdan üretilmelidir. Her ürünün içinde bulunan yıkama talimatına uygun olarak yıkanmalıdır. Yıkamak için ise bebekler için üretilen özel deterjanlar veya sabunlar tercih edilmelidir.

Hijyen açısından ise yetişkinlerin kıyafetleri ile yıkanmamalıdır. Bunun yanı sıra dikim aşamasından kalan iplikler bulunmamalıdır. Parmaklarına dolanarak kesebilir ve tahriş edebilir. Sert kumaşlar yerine ter emici ve hava alma özelliği bulunan pamuk kumaşlar tercih edilmelidir.
Bebeklerinizin sağlıklı beslenmesinin yanında kullandıkları diğer ürünlere de dikkat etmek gerekmektedir. 

Marka Politikamız 

Ürünlerimiz %100 organik pamuk ve iplikten üretilen %100 organik kız bebek giyim ve kız çocuk kıyafetleri kullanabileceğiniz pantolon, şort, body, t-shirt, üst, takım, tulum, elbise modelleri ve fiyatlarını sitemizde bulabilir ve ürünleri korkmadan alabilirsiniz. Tüm renklerde bulabileceğiniz ürünlerimizle birlikte bebekleriniz doğal ellerde güvenle yetişmiş olacaklar. Güzel çocuklarınızın hassas ciltleri için el ile üretilmiş kadar doğal güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğiniz ve çocuklarınız için çevreye zarar vermeyecek şekilde üretilen organik bebek giyim ve organik çocuk giyim ürünlerini marka politikamız ve güven markamızın birinci ilkesidir.

%100 pamuklu kumaş ile üretilen organik ürünler. Yeni model bebek ürünleriyle bebeğiniz uykusunda ve gün içerisinde rahat hareket etmesini sağlayacak olan en modelleri ve kaliteli ürünleriyle, yenidoğandan 24 aylık kız bebek giyim markaları bu kategoride sizlere sunulmuştur.

En yeni model ve kaliteli yenidoğan bebek kıyafetleri ile bebeğinizin her zaman konforunu sağlayacaksınız.

Markamız sizlere uygun fiyatlarla ucuz bebek kıyafetleri havale, kapıda ödeme, peşin fiyatına taksit seçenekleri, sorunsuz değişim ve iade avantajlarıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.