Bayimiz Olmak İster Misiniz

BEBEK VE ÇOCUK GİYİM ÜRÜNLERİ TOPTAN 

1990 Yılından bugüne bebe ve çocuk Tekstil alanında faaliyet gösteren şirketimiz Ermoda Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen markalarına üretim yapmak ile beraber 2010 yılı itibari ile Dünya standartalarında bir bebek ve çocuk tekstili markası olan Wonderkids’ i yaratmış bulunmaktadır.

Kurucumuz İlyas Erdoğan Ve Ahmet Erdoğan Tekstil sektöründe yetişmiş ve bebek çocuk tekstil sektöründe Dünya çapında markalar ve lisanslarla iş birliği yapmışlardır.

WonderKids hem tasarım ve üretim esnasında bebek ve çocuklar için önemli olan tüm sağlık ve güvenlik önemlerine en üst seviyede dikkat ederek üretim yaparken hem de üretim sonunda tüm kumaş ve baskı testlerini yaparak, olabilecek en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Kurum ana motto su her zaman bebekler ve çocuklar en iyisini hak eder olmuştur. Kumaş seçiminde belirlenen kumaş çeşitlerinin doğal ya da organik olması en belirleyici etkendir. Model seçimde tasarımcılarımız tüm Dünya trendlerini yakından takip edip, bebe ve çocuk tekstili için ülkemizde her zaman bu sektöre yön veren bir marka olmuştur.

Üretim aşamasında ise tüm personele insana yakışan çalışma ortamı sağlanırken, iş haklarında da etik uygulamalar ön plandadır. Türkiye çapında 500 ü aşkın cornerda ürünlerimiz sergilenirken, Bir çok ülkeye de ihracatımız devam etmektedir. Toptan bebek ve çocuk teksili tedariği için bizi (0216) 430 80 65 nolu telefonumuzdan arayabilir, yada https://www.shopwonderkids.com/ dan bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.


Genel merkezimiz;


İletişim adresi:
Sultançiftliği Mahallesi, Lületaşı Sk. No:3 D:Kat:04 34788, 34788
Çekmeköy/İstanbul.

Merter toptan mağaza iletişim adresimiz:
A.Nafiz Gürman Mah. Şair Ahmet Kutsi Tecer Cad No:18
Merter/İSTANBUL

WONDERKIDS bebek ve çocuk ürünlerini kendi çocuk giyim mağzanız'da reyonlarınızda satma imkanını sunuyoruz. 

Neden Bebek Sektörü ?


Ülkemiz nüfusunun %57 sini evli insanlar oluşturmaktadır. Bununla birlikte çalışan kadın sayısının hızla artmasıyla tüketimin patronu kadın ve çocuklar olmuştur.
Ülkemizdeki gelenek ve görenekler göze alındığında bebeklerin ihtiyaçları tüm çevresi tarafından karşılanır. Yakın çevresinde bebek bulunan herkes bu ihtiyaçları karşılamaya gönüllü olduklarından dolayı her birey potansiyel müşteri kabul edilir.
Yetişkinlerin aksine bebekler sürekli ve hızlı bir gelişim içindedirler. Bu da bu potansiyeli kullananlar için ciddi bir fırsattır. Anne adaylarının değişen fizyolojileriyle birlikte tekstil, kozmetik ve bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar.
Böylece ürün gamımızda bulunan bu ürünlerle birlikte annelerde sektörün tamamiyle içerisindedirler.

Çocuk ürünleri, yeni doğan kıyafetlerinden başlayıp 16 yaşına kadar üretilen malzemelerdir. Bu ürünler arasında; giyim ürünleri, oyuncaklar, kişisel temizliklerinde kullanılan ürünler vardır. Yetişkin ürünleri kadar bebek ürünleri de oldukça çeşitlidir. Fakat bebek ürünleri yetişkin ürünlerinden daha hassas ve daha pahalıdır. Giyim mağazaları arasında en çok ziyaret alan mağazalar bebek ürünleri satan mağazalardır. Bu mağazalarda oyuncaklar, bezler, kişisel temizlik ve sağlık ürünleri vardır. 

Toptan bebek giyim ürünü olarak satın almak isteyen satıcılar ayrıntılı bir araştırma yapmak zorundadırlar çünkü bebek ürünlerinde kimyasal kullanmayan ürünler bulmak zordur. Satıcılar müşterilerin taleplerini karşılamak ve devamlılığı sağlamak için kaliteli ürünler bulmak zorundadır. Bebeklerin vücudu hassas olduğundan dolayı kolayca tahriş olabilir ve alerjik reaksiyona yakalanabilir. Bu nedenle bebek sahibi olan kişilerin en dikkat ettikleri konuları dikkate alarak satışınızı arttırabilir ve mağazacılık alanında önemli bir yere gelmiş olursunuz. Sitemizde bulunan ürünleri inceleyip kaliteli ve sağlıklı toptan bebek giyim ürünlerinden sipariş ederek müşterilerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.


Organik Erkek Bebek ve Kız Bebek Kıyafetleri 

Dünyadaki en değerli varlıklarımız çocuklarımız, bebeklerimizdir, bu nedenle ürünlerin organik güvenilir olması gerekmektedir. Bebeklerimize en iyi şekilde bakmak bütün ebeveynlerin temel görevidir. Sağlıklı ve doğal bir ortamda yaşamaları, sağlıklı ve doğal beslenmeleri ve uygun şekilde bakılmaları gereklidir. Bebeklerimiz kendi temel ihtiyaçlarını bile karışlayabilecek güçte değillerdir. Bu nedenle her türlü ihtiyaçlarını ebeveynleri üstlenmek zorundadır. Doğumundan itibaren sağlıklı ürünler ile beslenmeli ve giydirilmelidir.

Organik %100 pamuk dan Kız ve erkek bebek kıyafetleri biz büyüklerin kıyafetlerinden oldukça farklı şekilde üretilmektedir. Ciltlerinin büyüklere göre oldukça hassas olmasından dolayı her türlü kumaştan üretilen kıyafetleri kullanamazlar. Bebekler için özel üretilen kumaşlardan yapılan kıyafetleri tercih etmek gerekmektedir. Elbise ve etekler kız bebekler için üretilmişlerdir ve oldukça süslüdürler. Pembe renk kız çocuklar için özelleştirilmiştir. Kızlar için üretilen tüm kıyafetlerde muhakkak pembe renk kullanılır. Erkek bebek kıyafetleri ise mavi renk ağırlık olarak kullanılır. Erkek bebek kıyafetleri ise pantolonlar ve gömleklerdir. Aksesuar olarak papyon kullanılmaktadır. Kız ve erkek bebek kıyafetleri ter emici özel pamuk kumaşlar kullanılarak üretilmelidir.

Üretirken;

Kumaşlarda kullanılan kimyasallar ve boyalar minik yavrularımız için oldukça zararlıdır ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir bu nedenle özel boyalar kullanılmaktadır. Kıyafetlerin dikim yerlerindeki iplikler bebeklerin cildini tahriş edebileceği için dikiş yerlerine de dikkat edilmelidir. Kıyafetlerin içinde bulunan özel yıkama talimatlarına uyulması gerekmektedir. Bebekler için özel üretilen deterjan ve sabunlarla yıkama yaparak oluşabilecek tahriş ve alerjileri önlemiş olursunuz.

Bebek Ürünlerimizin;

Ürünlerin hepsi bebeklerin narin cildine uygun olmalıdır. Tahriş etmeyen, terletmeyen ve kanserojen olmayan kumaşlardan %100 organik pamukdan üretilmelidir. Her ürünün içinde bulunan yıkama talimatına uygun olarak yıkanmalıdır. Yıkamak için ise bebekler için üretilen özel deterjanlar veya sabunlar tercih edilmelidir.

Hijyen açısından ise yetişkinlerin kıyafetleri ile yıkanmamalıdır. Bunun yanı sıra dikim aşamasından kalan iplikler bulunmamalıdır. Parmaklarına dolanarak kesebilir ve tahriş edebilir. Sert kumaşlar yerine ter emici ve hava alma özelliği bulunan pamuk kumaşlar tercih edilmelidir.
Bebeklerinizin sağlıklı beslenmesinin yanında kullandıkları diğer ürünlere de dikkat etmek gerekmektedir. 

Marka Politikamız

Ürünlerimiz %100 organik pamuk ve iplikten üretilen %100 organik kız bebek giyim ve kız çocuk kıyafetleri kullanabileceğiniz pantolon, şort, body, t-shirt, üst, takım, tulum, elbise modelleri ve fiyatlarını sitemizde bulabilir ve ürünleri korkmadan alabilirsiniz. Tüm renklerde bulabileceğiniz ürünlerimizle birlikte bebekleriniz doğal ellerde güvenle yetişmiş olacaklar. Güzel çocuklarınızın hassas ciltleri için el ile üretilmiş kadar doğal güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğiniz ve çocuklarınız için çevreye zarar vermeyecek şekilde üretilen organik bebek giyim ve organik çocuk giyim ürünlerini marka politikamız ve güven markamızın birinci ilkesidir.

%100 pamuklu kumaş ile üretilen organik ürünler. Yeni model bebek ürünleriyle bebeğiniz uykusunda ve gün içerisinde rahat hareket etmesini sağlayacak olan en modelleri ve kaliteli ürünleriyle, yenidoğandan 24 aylık kız bebek giyim markaları bu kategoride sizlere sunulmuştur.

En yeni model ve kaliteli yenidoğan bebek kıyafetleri ile bebeğinizin her zaman konforunu sağlayacaksınız.

Markamız sizlere uygun fiyatlarla ucuz bebek kıyafetleri havale, kapıda ödeme, peşin fiyatına taksit seçenekleri, sorunsuz değişim ve iade avantajlarıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

bilgi için bir e-posta ile size ulaşalım yda bizi şirket numaralarımızdan arayınız. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.