Hakkımızda

Hakkımızda

Ermoda tekstil 30 yılı aşkın süredir birçok ünlü yabancı markayla ,bir ekip anlayışı içerisinde birlikte üretim yapmaktadır. Victoria Secret, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Zara, Gap, Marks & Spencer, American Eagle, Amerikanın ünlü çocuk markası Gymboree bunlardan bazılarıdır. Ermoda Tekstil, son 8 yılda da edindiği tecrübeyi kendi markasına taşımak için yola çıkmış ve Wonder Kids'i yaratmıştır.

İlk etapda 15 parçalık bir bebek-çoçuk koleksiyonuyla başlayan, 8 yıl gibi kısa bir sürede bugün, 200 parçaya ulaşan koleksiyonunu sizlerin beğenisine sunmakta ve her geçen gün ürün gamını geliştirip, bir önceki koleksiyonundan daha iyisini sizlere sunmak için çalışmaktadır.

Koleksiyonumuz; 0/36 bebek ve 2/12 çocuk olmak üzere iki gruptan oluşmaktadır.Bebek grubumuz, newborn ve bebek olarak iki gruba ayrılıyor. Newborn grubumuzda 10'lu, 4'lü, 3'lü ve organik paketlerimiz bulunmaktır. Bu grubumuzu içerik olarak anne ve bebeğin hastane ve eve dönüşte bütün gereksinimlerini düşünerek tasarlıyoruz. Bebek grubumuzda ise eğlenceli, aktif ve bebeklerin anatomik gelişimine uygun modeller üretiyoruz. Deseni,rengi ve kullanım özellikleriyle bebeklerimizin gelişimine katkıda bulunuyoruz. 2/12 yaş çocuk grubumuzda, evdeki rahatlığı aynı zamanda dışarıya da şık olarak taşıyabileceği casual bir koleksiyon oluşturuyoruz.

Türkiye'nin yanı sıra; Wonder Kids ürünleri bugün, Ortadoğu, Afrika ve Batı Avrupada bir çok ülkeye ihraç edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.